ارزش غذایی شیره انگور

ملاس ممکن است منبع خوبی از انرژی، کربوهیدرات ها و قندها نیز باشد. علاوه بر این، ممکن است چندین ویتامین و مواد معدنی مانند ویتامین های B (نیاسین یا ویتامین B-3، ویتامین B-6، تیامین و ریبوفلاوین) و احتمالاً مواد معدنی ضروری گل رز آبی مانند کلسیم، منیزیم، پتاسیم، مس، آهن، فسفر و سدیم، به نام چند.

فواید ملاس برای سلامتی
ملاس از نظر مواد مغذی بسیار متراکم است، خواص شیره انگور برای کودکان یک قاشق غذاخوری مقداری قند و کربوهیدرات را فراهم می کند.

خواص آنتی اکسیدانی احتمالی
تحقیقات منتشر شده در مجله انجمن رژیم غذایی آمریکا در مورد محتوای آنتی اکسیدانی جایگزین های قند نشان می دهد که ملاس سیاه بند احتمالاً حاوی بالاترین میزان آنتی اکسیدان در مقایسه با شکر تصفیه شده، شربت ذرت، شکر نیشکر خام و سایر شیرین کننده ها است.

آنتی اکسیدان های آن ممکن است از بدن در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت کنند

با اختلالات مختلف و بیماری های دژنراتیو مرتبط است.

شیره انگور

این ممکن است برای اکثر افراد جایگزین بهتری برای شکر تصفیه شده باشد.

ممکن است دردهای قاعدگی را کاهش دهد

ملاس می تواند منبع خوبی از آهن باشد و ممکن است چگالی جیوه برای زنان پریود که به دلیل از دست دادن خون در معرض خطر کمبود آهن هستند، بسیار موثر باشد.

ممکن است جایگزین بهتری برای کمک به آهن در بدن در مقایسه با سایر منابع چرب مانند گوشت قرمز باشد.

یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن کایروپراکتیک کانادا بیان می کند که آهن به جلوگیری از اختلالاتی مانند منوراژی کمک می کند، که باعث جریان بیش از حد خون برای مدت طولانی تری در طول قاعدگی می شود.

ممکن است حاوی مواد معدنی مانند منیزیم و کلسیم باشد که به جلوگیری از لخته شدن خون، تسکین دردهای قاعدگی و حفظ سلامت عضلات رحم کمک می کند.

این می تواند یک داروی سالم و طبیعی برای ناراحتی های قاعدگی باشد گوجه فرنگی امروز که برای کسانی که نیاز دارند ارزش امتحان کردن را دارد.

 • منابع:
  1. 14 Impressive Benefits Of Molasses
 • تبلیغات: 
  1. راهکار های افزایش تولید عسل
  2. خاصیت آنتی اکسیدانی انواع عسل
  3. معرفی بهترین نوع عسل فلیپین
  4. استفاده از عسل برای اهداف دارویی