با خرید جاشمعی نقطه کوبی استرس را از خود دور کنید

در قدیم آنها را منابع اصلی روشنایی می دانستند. اما آیا هر چیزی که شمع را در خود جای می دهد شمعدان است؟ و در مورد شمعدان چطور؟ آیا تفاوتی بین این دو نام وجود دارد؟ بیایید ببینیم چه تفاوتی بین لوستر و شمعدان وجود دارد.

جاشمعی نقطه کوبی همه شمع گیرهای ممکن هستند. در ابتدا، اینها منابع نور بودند که در قالب های مختلف ساخته می شدند. گرد حجیم، چند لایه، روی پایه کوتاه. برای نصب سقف طراحی شده است. پیش از این، از این وسیله روشنایی در سالن های رقص برای نورپردازی خوب استفاده می شد.

تک، دوقلو یا سه نفره. اینها محبوب ترین انواع شمعدان هستند که امروزه به طور فعال به عنوان دکوراسیون داخلی (نه تنها در خانه ها، بلکه در رستوران ها) استفاده می شود. شمعدان روی پاهای بلند و برای چندین شمع طراحی شده است.

در اکثر این محصولات یک پایه بلند ارائه می شد که گرم نمی شد. این امکان را فراهم کرد که شمع ها را در ارتفاع بالا قرار دهید تا فضای بیشتری را روشن کنند و همچنین “لوازم روشنایی” را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید.

مهمترین تفاوت لوستر و شمعدان این است که برای چندین شمع طراحی شده است. اغلب، پنج شاخه در آن ساخته می شود، در حالی که ساق یک، مرکزی است، که، همانطور که بود، ترکیب را متحد می کند.

همچنین در لوستر 3 یا 7 محفظه برای شمع وجود دارد. به عنوان مثال، برای سه شمع آن را می نامند. و در هفت این منورا است. ممکن است شمع های بیشتری وجود داشته باشد، سپس شمعدان شندال نامیده می شود.

شمعدان ها فضای خاصی ایجاد می کنند، به طوری که آنها در همه جا در کلیساها در هنگام خدمات استفاده می شدند و همچنین خانه های اشراف را تزئین می کردند. چنین شمعدانی از فلز آهنگری، برنج حکاکی شده یا برنز ساخته می شد، اما سرامیک، چوب و حتی کریستال یا نمک وجود داشت.

به نظر می رسد که هر لوستری را می توان شمعدان نامید، اما نه برعکس. هیچ ویژگی کاربردی در اینجا وجود نخواهد داشت. در هر صورت، ما در مورد لوازم جانبی طراحی شده برای قرار دادن شمع صحبت می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.